Colofon


De BouwKennis Database is dé database voor strategen in de bouwsector. Hier vindt u alle informatie voor uw beleids- en marketingplannen: alle belangrijke kerncijfers, brancherapporten, de visie van BouwKennis, prognoses en de stand van zaken omtrent belangrijke sector- en marketingthema’s.

Uitgever/directeur
Boudewijn Goedhart | boudewijn.goedhart@bouwkennis.nl

Hoofdredacteur
Remco Tuns | remco.tuns@bouwkennis.nl

Redactie
Guido van Beek | guido.van.beek.@bouwkennis.nl
Marc van Wijk | marc.van.wijk@bouwkennis.nl

Marketing
Carola Heijden | carola.heijden@bouwkennis.nl
Marlies Davids | marlies.davids@bouwkennis.nl

Postadres
BouwKennis BV
Max Euwelaan 51
3062 MA Rotterdam

Algemeen telefoonnummer
010 206 69 96

Algemeen redactieadres
redactie@bouwkennis.nl

Algemeen e-mailadres
info@bouwkennis.nl