Colofon


De BouwKennis Database is dé database voor strategen in de bouwsector. Hier vindt u alle informatie voor uw beleids- en marketingplannen: alle belangrijke kerncijfers, brancherapporten, de visie van BouwKennis, prognoses en de stand van zaken omtrent belangrijke sector- en marketingthema’s.

Uitgever/directeur
Boudewijn Goedhart | goedhart@bouwkennis.nl

Hoofdredacteur
Remco Tuns | tuns@bouwkennis.nl

Redactie
Guido van Beek | vanbeek@bouwkennis.nl
Priscilla van der Meer | vandermeer@bouwkennis.nl
Chloë Nieuwdorp | nieuwdorp@bouwkennis.nl
Marleen Boschman | boschman@bouwkennis.nl

Marketing
Yenice Jongejan | jongejan@bouwkennis.nl
Carola Heijden | heijden@bouwkennis.nl

Postadres
BouwKennis
Max Euwelaan 51
3062MA Rotterdam

Algemeen telefoonnummer
010 206 69 96

Algemeen redactieadres
redactie@bouwkennis.nl

Algemeen e-mailadres
info@bouwkennis.nl